REKLAMA
REKLAMA

Podkarpacie24.pl, Rzeszow24.pl poszukuje dziennikarzy – PRACA ZDALNA dla dziennikarzy z całej Polski

RZESZÓW/ PODKARPACIE. W związku z rozwojem portalu PODKARPACIE24.PL oraz grupy portali P24.pl poszukujemy współpracowników do redakcji – praca zdalna dla dziennikarzy z całej Polski .

Ostatnie miesiące i lata to dla naszej Firmy czas znaczących wzrostów jeśli chodzi o zasięg przekazywanych treści i informacji.

Rozwija się portal pODKARPACIE24 oraz mniejsze serwisy należące do grupy P24.pl. Efektem jest między innymi kontynuacja współpracy z dotychczasowymi Klientami i zaufanie, którym obdarzają nas nowi kontrahenci.

Nasz kanał na YouTubie – tvPodkarpacie.pl zanotował przyrost liczby subskrybentów o ponad 500% i aktualnie może się pochwalić ponad 82 tysiącami użytkowników obserwujących kanał.

Prężnie działa również drugi z naszych kanałów oraz platforma  tvPolska.pl, obecnie cieszy się zainteresowaniem prawie 28 tys. subskrybentów.

To ogromna nobilitacja i motywacja do pracy, ale również dodatkowe wyzwania i zadania.

Dlatego też zachęcamy do dołączenia do naszej redakcji oraz do zespołu biura obsługi klienta.

Poszukujemy osób, które zajmują się nagrywaniem filmów, fotografią lub pisaniem tekstów, a także komunikatywnych, kreatywnych i otwartych osób, które mogłyby zająć się utrzymywaniem dobrych relacji z naszymi klientami, a także pozyskiwaniem nowych.

Proponujemy elastyczne godziny pracy, w młodym i energicznym zespole!

Możliwa praca zdalna!

Współpracowników poszukujemy nie tylko na terenie powiatu RZESZOWSKIEGO, ale również powiatów: leskiego, bieszczadzkiego, brzozowskiego, krośnieńskiego i sanockiego a także w Warszawie!

Oferty z CV prosimy przesyłać na adres: praca@p24.pl

ZAPRASZAMY!

grafika poglądowa

16-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook