REKLAMA
REKLAMA

Jechał blisko 100km\h w terenie zabudowanym. Za kierownicą 15-latek!

PODKARPACIE. Ropczyccy funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego volkswagenem, który przekroczył prędkość o 42 km/h. Okazało się, że za kierownicą auta siedział 15-latek. Sprawą nieletniego zajmie się teraz sąd rodzinny. Konsekwencje ponieśli także pasażerowie volkswagena.

Wczoraj (13 bm.) po godz. 17, w miejscowości Nockowa, funkcjonariusze ropczyckiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej kierującego volkswagenem, który jechał z prędkością 92 km/h w terenie, gdzie dozwolona prędkość wynosi 50 km/h. W aucie jechały cztery osoby. W trakcie kontroli okazało się, że za kierownicą volkswagena siedział 15-letni mieszkaniec Trzciany. Nastolatek oczywiście nie posiadał uprawnień do kierowania.

Policjanci o całym zdarzeniu powiadomili ojca nieletniego. Teraz sprawą 15-latka zajmie się sąd rodzinny. Ten sam sąd rozpatrzy sprawę 15-letniego pasażera volkswagena, który nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Za udostępnienie pojazdu osobie, która nie posiada uprawnień do kierowania, mandatem został ukarany 18-letni pasażer volkswagena. Dodatkowo mężczyzna oraz 18-letnia pasażerka volkswagena otrzymali mandaty za niekorzystanie z pasów bezpieczeństwa podczas jazdy.

Grafika poglądowa

KPP Ropczyce


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK. Wypadek na skrzyżowaniu przy moście (ZDJĘCIA)


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

COVIDOWE obozy koncentracyjne w AUSTRALII! Co myśli Polonia? Strach zamiast logiki? Więcej na tvPolska.pl

14-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)