REKLAMA
REKLAMA

POWIAT BRZOZOWSKI. 19-letni motocyklista ranny po zderzeniu z osobówką (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Hłudnie. Jak wstępnie ustalono, motocyklista na łuku drogi stracił panowanie nad jednośladem i doprowadził do zdarzenia z oplem. W wyniku odniesionych obrażeń motocyklista trafił do szpitala. Obaj kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Wczoraj około godz. 16 doszło w Hłudnie do wypadku motocyklisty z oplem. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 19-letni motocyklista mieszkaniec powiatu leskiego, na łuku drogi stracił panowanie nad jednośladem i doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym, kierowanym przez 46-letniego mieszkańca powiatu brzozowskiego.

W wyniku zdarzenia obrażeń doznał kierujący motocyklem, mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Obaj kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie, wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KPP Brzozów

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Drakońskie kary za śmiecenie. Za wypalanie traw nawet 30 tys. złotych!

zdjęcie poglądowe


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

04-08-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)