REKLAMA
REKLAMA

KOMAŃCZA. Śmiertelny wypadek. Nie żyje motocyklista

KOMAŃCZA / PODKARPACIE. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło dzisiaj w Komańczy. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący volkswagenem, skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka motocykliście. Mimo udzielonej na miejscu pomocy, życia kierującego jednośladem nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godziną 12, w miejscowości Komańcza w powiecie sanockim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen, skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka motocykliście. W wyniku tego zdarzenia obrażeń doznał kierujący motocyklem marki Honda, 46-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Pomimo udzielonej na miejscu przez załogę pogotowia ratunkowego pomocy, mężczyzna zmarł.

Kierujący volkswagenem wysiadł z pojazdu i pieszo oddalił się z miejsca zdarzenia. W wyniku podjętych czynności został zatrzymany przez policjantów. Okazał się nim 37-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Mężczyzna nie poddał się badaniu na stan trzeźwości. Pobrana została krew do badań.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności w jakich doszło do tego tragicznego wypadku.

źródło: KPP Sanok

foto nagłówek: zdjęcie poglądowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SROGÓW GÓRNY. Wypadek. 23-latka w szpitalu (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

13-04-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)