REKLAMA
REKLAMA

WTOREK. Lewica z wizytą w Sanoku. Będzie o drożyźnie i programie „Bezpieczna rodzina”

SANOK / PODKARPACIE. Polskie rodziny każdego dnia martwią się o to, co będzie jutro: czy będzie za co wysłać dzieci na wakacje i kupić buty na jesień, czy emerytura, której wartość kurczy się wraz z szalejącą inflacją, starczy na opłacenie rachunków, czy po kolejne podwyżce raty kredytu rodzina nie straci dachu nad głową.

Dlatego Lewica we wtorek odbędzie wizytę na Podkarpaciu z programem „Bezpieczna Rodzina”. Polityczki i politycy Lewicy pokonując 10 tysięcy kilometrów, odwiedzą mieszkańców w stu miastach powiatowych. Na Podkarpaciu w tym dniu będą obecni w Krośnie, Sanoku, Mielcu oraz Nisku.

Lewica wie, że troski związane z drożyzną i lękiem o jutro dotykają wszystkich ale są szczególnie dotkliwe w małych miejscowościach: tam, gdzie nie dociera transport publiczny i trzeba wydawać fortunę na coraz droższe paliwo; tam, gdzie głównym pracodawcą jest budżetówka, w której zarabia się mało i pensje nie starczają dziś na podstawowe potrzeby; tam, gdzie zimą trzeba będzie bankrutować płacąc za opał, jeśli w ogóle da się go kupić.

Zapraszamy na konferencje prasowe Lewicy, podczas których przedstawimy założenia i program „Bezpieczna Rodzina” prezentowany podczas wakacyjnej trasy Lewicy.

W tym dniu obecni będą: Poseł na Sejm RP Katarzyna Kretkowska, Poseł na Sejm RP oraz Przewodniczący Koalicyjnego Klubu Parlamentarnego Lewicy – Krzysztof Gawkowski, Poseł na Sejm RP oraz Wiceprzewodniczący Koalicyjnego Klubu Parlamentarnego Lewicy Tomasz Trela, Poseł na Sejm RP oraz Sekretarz Koalicyjnego Klubu Parlamentarnego Lewicy – Dariusz Wieczorek, Poseł na Sejm RP – Jacek Czerniak, Poseł na Sejm RP – Marek Dyduch, Poseł na Sejm RP- Arkadiusz Iwaniak, Poseł na Sejm RP- Przemysław Koperski, Poseł na Sejm RP Marcin Kulasek, Poseł na Sejm RP – Wiesław Buż.

Konferencje odbędą się w dniu 02.08.2022r.

*godz. 9.30 Sanok — Plac Św. Michała

*godz.11.00 Krosno – przy schodach do CDS, ul. Legionów 1

*godz.14.45 — Mielec, Plac Armii Krajowej

*godz.17.00 Nisko, Zalew „Podwolina”

Posłowie przed i po konferencji odbędą spotkania z wyborcami, rozmowy przy okrągłym stole, rozmowy w miejscach pracy, na kąpieliskach i piknikach.

foto: archiwum prywatne Łukasza Rydzika – wiceprzewodniczącego Podkarpackiej Nowej Lewicy oraz sekretarza biura KKP Lewicy w Sejmie

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK. Lewica: „PiS oszukał polskie rodziny” (ZDJĘCIA)

źródło: nadesłane materiały prasowe

01-08-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)