REKLAMA
REKLAMA

Meta Tour de Pologne w Sanoku! OGLĄDAJ NA ŻYWO

SANOK / PODKARPACIE. Dzisiaj na Rynku w Sanoku finiszować będą kolarze w ramach 4. etapu tegorocznego Tour de Pologne. Emocje gwarantowane! Zapraszamy do oglądania przygotowań oraz samej rywalizacji w sercu Sanoka.

Czwarty etap w całości będzie rozegrany w województwie podkarpackim. Start w średniowiecznym mieście Lesku, położonym nad rzeką San. Trasa będzie prowadzić przez góry Sanocko-Turczańskie, charakterystyczne będą liczne wzniesienia i zjazdy. Do zdobycia będą dwie Premie Lotne LOTTO w Ustrzykach Dolnych i gminie Fredropol, a także trzy Premie Górskie PZU, wszystkie II kategorii. W gminie Czarna następnie przy Hotelu Arłamów oraz na 30 kilometrów przed metą w Sanoku, kolarze powalczą o trzecią Premię Górską PZU w Leszczawie.

DYSTANS: 179,4 km
START: Lesko
META: Sanok

źródło: Tour de Pologne, materiały organizatora

Meta jest właśnie organizowana na Rynku w Sanoku. Przygotowania oraz samą rywalizację można oglądać za pośrednictwem naszej kamery Sanok.

Rywalizację będzie można śledzić za pośrednictwem dwóch naszych kamer!

KAMERA 1 – RYNEK

KAMERA 2 – SKRZYŻOWANIE

Kierowcy z pewnością chcą też wiedzieć, które ulice miasta są już zamknięte, a które będą zamykane w momencie, gdy kolarze zbliżać się będą do grody Grzegorza. Pisaliśmy o tym tutaj: SANOK. LESKO. Utrudnienia w ruchu w związku z Tour de Pologne.

źródło: KPP Sanok

źródło: Red., Tour de Pologne

02-08-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)