REKLAMA
REKLAMA

Ojciec zaatakował córkę nożem. Znamy stan zdrowia poszkodowanych (NOWE INFORMACJE)

PODKARPACIE. Wczoraj policjanci interweniowali przed budynkiem ARiMR w Lubaczowie. Doszło tam do awantury podczas, której ojciec zaatakował nożem córkę, a następnie sam się okaleczył. Oboje zostali przewiezieni do szpitala, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Śledztwo wyjaśni okoliczności zdarzenia.

Wczoraj około godz. 13 dyżurny lubaczowskiej komendy, otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu na ul. Mazury w Lubaczowie. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że po wyjściu z budynku ARiMR pomiędzy ojcem, a jego dorosłą córką doszło do kłótni. W pewnym momencie mężczyzna, 69-letni mieszkaniec gminy Stary Dzików wyciągnął nóż i ranił córkę w szyję, a następnie sam się okaleczył. Na szczęście zainterweniowali świadkowie zdarzenia i odciągnęli mężczyznę.

Na miejsce przybyły dwie karetki pogotowia, które zabrały do szpitala zarówno 69-latka, jak i jego 38-letnią córkę. Obojgu udzielono pomocy medycznej, aktualnie ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali czynności na miejscu, przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady, które pozwolą wyjaśnić okoliczności zdarzenia.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Lubaczowie.

mtp

źródło: KPP Lubaczów

foto poglądowe, iStock/RobsonPL

foto nagłówek: poglądowe, foto poglądowe, iStock/djedzura

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

PODKARPACIE. Ojciec podciął córce gardło, a później sobie

zdjęcie poglądowe / iStock – Grand Warszawski


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

15-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Marcin Czajkowski2022-11-15 14:43:39
0 1
Miesiąc temu podałem ze trzeba palić plastikami to chmury znikają jest w dzień ciepło i co moje badania wykazały ze przez miesiąc było tylko zimno w dzień przez 4 dni a to chodzi nie tylko o plastik ważne żeby robić ognisko z czegoś suchego plastik opony ubrania śmieci z całego serca pozdrawiam biedne rodziny których nie stać na opał ciesze sie że pomagam biednych ludzi dużo zdrowia
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)