REKLAMA
REKLAMA

OTOZ Animals organizuje akcję pomocy dla zwierząt z Ukrainy!

SANOK / PODKARPACIE. W Sanoku w CENTUM INFORMACJI TURYSTYCZNEJ ul. Rynek 14 powstaje Centrum Pomocy Zwierzętom z Ukrainy pod patronatem OTOZ Animals.

W najbliższych dniach jesteśmy w stanie przyjąć ok. 100 psów i kotów, które też stały się ofiarami wojny! Jesteśmy w stanie pełnej gotowości, aby jechać na granice polsko – ukraińską z transportem karmy i leków oraz miejscami na przyjęcie ok. 100 zwierząt – informuje OTOZ Animals – Inspektorat Sanok.

W kilku punktach w Sanoku i w Lesku będą zbierane dary dla zwierząt:

1. Centrum Informacji Turystycznej ulica Rynek
2. Butik Beliss Boutique ul. Cerkiewna
3. Kwiaciarnia Nerina ul. Krakowska2
4. Restauracja Pierwsze Piętro ul. Rynek 12 Lesko czynna 13-19 codziennie z wyjątkiem wtorku.

Potrzebujemy głównie: karmę dla zwierząt (psów, kotów, gryzoni), podkłady higieniczne, żwirki, koce, środki opatrunkowe. Jedziemy na granice do Medyki i dworzec kolejowy w Przemyślu z pierwszym transportem karmy. Wiemy , że Wasza pomoc jest nieoceniona dlatego i tym razem liczymy na Was –  informuje OTOZ Animals – Inspektorat Sanok.

W stworzonym Centrum Pomocy Zwierzętom każdy potrzebujący zwierzak z Ukrainy bezdomny, czy też z właścicielem otrzyma pomoc i opiekę. Na dniach dostępny będzie również lekarz weterynarii dla potrzebujących zwierząt w siedzicie Centrum w CIT ul. RYNEK14 w Sanoku.

Na ten moment mamy miejsce dla 100 zwierząt w siedzibie głównej OTOZ-Animals w Bojano, potrzebujemy jednak Domów Tymczasowych z terenu podkarpacia na 2-3 doby od momentu przejęcia zwierząt z granicy do czasu dojazdu transportu z Pomorza. Wszystkich chętnych i z pomysłami do pomocy zwierzakom z terenów wojennych prosimy o kontakt telefoniczny 693 972 837; 695 273 839. Osoby deklarujące chęć pomocy poprzez aplikację Messenger prosimy o podanie takich informacji jak: lokalizacja, ilość i gatunek zwierząt jakie możecie przyjąć oraz telefon kontaktowy – czytamy w mediach społecznościowych.

 

 

źródło: OTOZ Animals – Inspektorat Sanok/fb


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Byliśmy z kamerą na granicy! Przejmujące relacje z UKRAINY! (VIDEO)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

 

 

 

 

27-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)