REKLAMA
REKLAMA

Otwarcie Chatki Puchatka przesunięte. „Kilkanaście dni”

POŁONINA WETLIŃSKA / PODKARPACIE. Nie udało się zakończyć wszelkich niezbędnych prac, by otworzyć dla turystów nową Chatkę Puchatka w zakładanym terminie, czyli w pierwszym tygodniu sierpnia. Bieszczadzki Park Narodowy wydał komunikat, w którym mowa jest o udostępnieniu schronu za kilkanaście dni. Wciąż przeprowadzane są bowiem prace wykończeniowe.

KOMUNIKAT BIESZCZADZKIEGO PARKU NARODOWEGO:

Turyści, w schronie na Połoninie Wetlińskiej „Chatka Puchatka” ciągle trwają prace wykończeniowe oraz prace związane z porządkowaniem i dostosowaniem otoczenia obiektu do Waszych potrzeb. W związku z tym prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, moment udostępnienia schronu przeciągnie się jeszcze o kilkanaście dni.

W międzyczasie, za pomocą środków pozyskanych z Funduszu Leśnego powstają tarasy wraz z ławami i ławo-stołami, które pozwolą wszystkim odwiedzającym na odpoczynek na szczycie połoniny, w najbliższym otoczeniu Chatki. Kamieniarze układają ścieżki dojściowe, a botanicy rozpoczęli regenerację gruntu naruszonego przez prace ziemne. Wkrótce spotkamy się „na Chatce”, o szczegółowym terminie poinformujemy na naszej stronie i FB.

Komunikat opublikowano na początku sierpnia, dlatego otwarcia Chatki Puchatka w nowej odsłonie można spodziewać się w drugiej połowie miesiąca.

źródło: Bieszczadzki Park Narodowy

09-08-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)