REKLAMA
REKLAMA

Pijany 29-latek wjechał w samochód. Opel staranował przystanek (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Gwizdaj. Kierujący oplem astrą nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył opla corsy. Do szpitala trafiła jedna osoba. Sprawca tego zdarzenia był pijany.

Wczoraj po godz. 19, dyżurny przeworskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Gwizdaj. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 29-letni mieszkaniec gminy Przeworsk, kierujący oplem astrą, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w tył opla corsy. Siła uderzenia była tak duża, że kierująca corsą wjechała w wiatę przystanku autobusowego, a następnie do przydrożnego rowu.

Badanie stanu trzeźwości kierującego oplem astrą wykazało w jego organizmie 3 promile alkoholu. 29-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Do szpitala została przewieziona 51-letnia kierujące oplem corsą.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KPP Przeworsk

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Kolejna ustawka pod szkołą! Atak kastetem! NOWE VIDEO, ZDJĘCIA

screeny z filmu / materiały nadesłane


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

11-10-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)