REKLAMA
REKLAMA

POWIAT BIESZCZADZKI. Zderzenie dwóch osobówek. Interweniowało pogotowie z Przemyśla (ZDJĘCIA)

POWIAT BIESZCZADZKI / PODKARPACIE. W czwartek w miejscowości Trzcianiec w powiecie bieszczadzkim doszło do wypadku, w którym zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe. Interweniowała załoga pogotowia ratunkowego z Przemyśla, a także strażacy z tego miasta oraz druhowie OSP KSRG Bircza i bieszczadzka policja. Na szczęście żaden z uczestników stłuczki nie został poważnie ranny. Ratownicy publikują zdjęcia z miejsca zdarzenia.

W czwartek, o godz. 12:43, nasz ZRM R 01 152 Bircza został zadysponowany do wypadku drogowego w miejscowości Trzcianiec w gminie Ustrzyki Dolne, pow. bieszczadzki. Po przybyciu ZRM w miejsce wypadku okazało się że doszło do zderzenia dwóch pojazdów, w wyniku którego dwie osoby odniosło powierzchowne obrażenia. Po przebadaniu i zaopatrzeniu medycznym uczestnicy wypadku pozostali na miejscu zdarzenia. W akcji udział brały także jednostki OSP KRSG Bircza, OSP Kuźmina, PSP JRG Przemyśl oraz Policja – relacjonują ratownicy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku.

źródło, foto: Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu – Fb

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Przebierają się za kobiety. Chowają w pudełkach. Próbują uciec od wojny w Ukrainie (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

18-03-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)