REKLAMA
REKLAMA

POWIAT SANOCKI: 17-latka pędziła motocyklem w terenie zabudowanym!

DŁUGIE / PODKARPACIE. Kierująca motocyklem, w obszarze zabudowanym, jechała z prędkością 108 km/h. 17-latka posiadała uprawnienia do kierowania tego typu pojazdem. Straciła je na 3 miesiące. Po raz kolejny apelujemy o rozważną i odpowiedzialną jazdę oraz o stosowanie się do ograniczeń prędkości.

W miniony czwartek około godz. 18:30, w miejscowości Długie, policyjny patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli kierującą motocyklem marki Yamaha. Okazało się, że 17-latka znacznie przekroczyła dopuszczalną prędkość. W obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, jechała z prędkością 108 km/h.

Za popełnione wykroczenie17-latka została ukarana mandatem w wysokości 1500 złotych i 13 punktami karnymi. Nastolatka posiadała uprawnienia do kierowania tego typu pojazdem. Straciła je na 3 miesiące.

Funkcjonariusze po raz kolejny apelują o rozważną i odpowiedzialną jazdę oraz o stosowanie się do ograniczeń prędkości. Droga nie jest miejscem do brawury. Pamiętajmy, że kierujący jednośladem w zderzeniu z innym pojazdem narażony jest na większe niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia. Na drodze jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale również za innych uczestników ruchu drogowego.

KPP Sanok

10-10-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)