Puchar Podkarpacia w karate. Sanocki klub na medal! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W sobotę 15 października w Przemysłu odbyły się zawody Otwarty Puchar Podkarpacia. Udział wzięło 231 zawodników z 24 klubów. Sanocki Klub Karate reprezentowała 12-osobowa drużyna. Drużyna na medal!

W kategorii kadet Zuzia Turzyniecka zajęła I miejsca w kata i III miejsce kumite (+35 kg).

W kategorii junior młodszy I miejsce i złoty medal zdobył Norbert Starejki ( do 65 kg ).

Kategoria kata dzieci Tobiasz Gudowski II miejsce.

Kategoria młodzik Dominika Kogut II miejsce w kumite +50 kg.

W kategorii junior młodszy Fabian Bochnak zajął II miejsce w kumite do 50 kg.

Wiki Wielobób kategoria kadet kata zdobyła srebro.

Adrian Pawlecki junior młodszy kumite do 65 kg zajął II miejsce, w tej kategorii mieliśmy wiec złoto i srebro.

Juniorka młodsza Iza Malik w kumite do 50 kg zdobyła brązowy medal.

Jula Marcinik junior młodszy kumite +55 kg zdobyła także brązowy medal.

Junior Maciej Hott w kategorii kumite do 70kg zajął III miejsce.

Startowała Amelka Jadczyszyn juniorka do brązu zabrakło 0.3 punkta.

Reprezentowała nas także Maja Górnik nasza utalentowana młodziczka jedna z trzech najlepszych klubowych zawodniczek w kata, której brakuje tylko startowego obycia, bo talent w układach ma ogromny. Kochani jesteście naszą dumą i przede wszystkim dumą Waszych Rodziców, którym gratulujemy pociech i dziękujemy za pomoc i obecność na zawodach. Dziękujemy Jan Ślązak, Franek Lach Jan Kindlarski i Konrad Szychowski za pomoc w przygotowaniach i sekundowania dzieciom – mówią przedstawiciele Sanockiego Klubu Karate.

źródło: materiały nadesłane