REKLAMA
REKLAMA

SANOK. „Łatanie” ulicy Mickiewicza. Wkrótce decyzja o kompleksowej inwestycji (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Drogowcy przeprowadzili dzisiaj mały remont nawierzchni ulicy Mickiewicza w Sanoku. Wypełniono największe ubytki w drodze. Jednocześnie trwa oczekiwanie na decyzje związane z kolejnym naborem projektów w ramach Polskiego Ładu. Kompleksowa inwestycja, która całkowicie odmieniłaby komfort i bezpieczeństwo poruszania się po jednej z głównych dróg w mieście, została zgłoszona przez starostwo powiatowe. Decyzja najprawdopodobniej w połowie maja.

Ulica Mickiewicza w Sanoku o długości nieco ponad kilometra administrowana jest przez powiat sanocki, zajmuje się nią Powiatowy Zarząd Dróg w Sanoku.

Dzisiaj, drogowcy przeprowadzili bieżący remont nawierzchni polegający na wypełnieniu największych ubytków w drodze.

Wiemy, że kompleksowa inwestycja związana z przebudową i wymianą nawierzchni ul. Mickiewicza w Sanoku, planowana jest do realizacji w najbliższym czasie. Wniosek o dofinansowanie został złożony przez starostwo w ramach naboru w Polskim Ładzie. Decyzja odnośnie finansowania tego zadania zapadnie najprawdopodobniej w połowie maja. Może się zatem okazać, że już niebawem ul. Mickiewicza zostanie gruntownie zmodernizowana. Wcześniej, dofinansowania na ten projekt nie udało się pozyskać w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Tym razem, szanse na finansowe wsparcie wydają się być znacznie wyższe.

Do tematu wrócimy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

RACZKOWA. Nowoczesny DPS otwarty. Obiekt czeka na mieszkańców! (VIDEO, ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

29-04-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

żenada2022-05-01 18:52:50
0 0
oni to tak łatają jakby każdy gram asfaltu był na wagę złota, a po wsiach to już tylko zasypują gruzem co większe dziury xD dobrze, że przynajmniej stać nas na sponsorowanie obcych narodów i covidowy cyrk
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)