REKLAMA
REKLAMA

❤️ WOŚP SANOK ❤️ Podkarpacki Bazarek na Rynku Galicyjskim❗️

SANOK / PODKARPACIE. Podkarpacki Bazarek włączy się w 30. Finał WOŚP, który odbędzie się 30 stycznia na Rynku Galicyjskim w Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku. Na gości czekać będą najlepsze lokalne i regionalne ekologiczne wyroby rodzimych rolników.

Stragany z wyśmienitymi lokalnymi wyrobami oraz stoiska pełne rękodzieła idealnie wkomponują się w piękną scenerię sanockiego Skansenu. Nie zabraknie tradycyjnych wędliniarskich wyrobów zachwycających smakiem i aromatem, serów wytwarzanych bez chemii według starych przepisów, oraz pysznego swojskiego chleba prosto od mistrzów piekarnictwa, podkarpackich miodów i produktów pszczelarskich, ekologicznych przetworów, powideł, wyszukanych przypraw, warzyw i owoców.

– Mieszkańcy naszego województwa mogli zakupić zdrowe, ekologiczne i smakowite produkty bezpośrednio od podkarpackich rolników – podkreślają organizatorzy.

Organizatorzy szykują też niespodziankę – Mini Zoo. – Atrakcja zostanie przygotowana głównie z myślą o najmłodszych. Zachęcamy rodziców z dziećmi do wspólnej zabawy – zachęcają organizatorzy Bazarku.

Stoiska czynne będą od godziny 10:00!

Źródło: Bieszczadzki Sztab WOŚP
Fot. Podkarpacki Bazarek


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Na ludową nutę! Finał WOŚP 2022 w Sanoku!

 

 

25-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)