REKLAMA
REKLAMA

Wyjątkowa książka i piękny gest jej autora!

SANOK / PODKARPACIE. Autor książki “Tunel myśli życia“, młody człowiek z niepełnosprawnością, Adrian Rajtar, od urodzenia choruje na dziecięce porażenie mózgowe, pokonując przy tym rozmaite bariery architektoniczne, społeczne, a także prawne. Jego upór w dążeniu do celu sprawia, iż przykuwa w swoim życiu wszystko to, co wydaje się być niemożliwe do osiągnięcia , w jak najbardziej realistyczną i autentyczną miarę w swym przekazie.

– Dzięki uporowi mojemu oraz mojej mamy, pomimo tego, że jestem fizycznie całkowicie niezdolny do samodzielnej egzystencji, ukończyłem studia w stopniu magisterskim, na kierunku praca socjalna, ze średnią 5,0, przez 5 lat. Uczyniłem głównie to dla własnego rozwoju holistycznego, a także społecznego. W efekcie całe moje życie skłoniło mnie do napisania wielopłaszczyznowej książki o wielorakim charakterze społeczno-globalno–politycznym. Książka ma w sobie elementy mojej biografii, jednakże zupełnie nie porusza okresu moich studiów, ze względu na swoją wieloznaczność tematyczną, a także na to, że liczę na jej dalszą kontynuację po wydaniu pierwszej części. Pragnę zaznaczyć, że wszystkie zyski ze sprzedaży książki przekazuję na sierociniec znajdujący się na terenie Ukrainy w małej miejscowości bądź mieście. Jednak obecnie nie mam wyznaczonej placówki, ze względu na trwające działania wojenne – podkreśla Adrian Rajtar. I dodaje: – Chciałbym aby wywiad, który zostałby ze mną przeprowadzony, mógł ukazać różne problemy z jakimi zmagają się nie tylko rozmaite grupy osób niepełnosprawnych, ale także całe społeczeństwo.

Polecamy i zapraszamy do lektury.

“Tunel myśli życia” – Adrian Rajtar – KUP KSIĄŻKĘ

08-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Grzegorz442022-11-08 17:03:13
0 0
Super. Serducho się raduje, że są jeszcze tacy ludzie na świecie. Super gest i świetna empatia dla drugiego człowieka. To można powiedzieć, mała cegiełka w tym wielkim świecie, ale jeśli było by takich cegiełek dużo, powstałby fajny mur. Życzę dużo zdrowia i kolejnych udanych publikacji. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)