REKLAMA
REKLAMA

Zabito Polaka w Londynie. Zatrzymano 13-latka! Ofiara pochodziła z Podkarpacia

PODKARPACIE/ LONDYN. Kilka dni po zabójstwie Dariusza W., 46-letniego Polaka londyńska policja poinformowała o zatrzymaniu podejrzanego o morderstwo. Zatrzymanym okazał się 13-latek, który usłyszał zarzut zabójstwa. Służby wciąż poszukują pozostałych napastników.

Dariusz W. na stałe mieszkał na Wyspach, niedaleko miejsca zdarzenia. W nocy z poniedziałku na wtorek na Tavistock Road w Yiewsley na przedmieściach Londynu 46-latek został zaatakowany nożem. O godzinie 00:12 policja dostała zawiadomienie o mężczyźnie ranionym nożem. Przybyłe na miejsce służby podjęły próbę reanimacji, która trwała ponad pół godziny, jednak nie udało się uratować życia mężczyzny. Jest on pierwszą ofiarą zabójstwa w 2022 roku w Londynie.

Przeprowadzona sekcja zwłok potwierdziła, że przyczyną śmierci były rany kłute pachwiny i klatki piersiowej.

Prawdopodobną przyczyną napaści była sprzeczka słowna pomiędzy mężczyznami, którzy w następstwie zaatakowali nożem 46-latka. Sprawcy zbiegli z miejsca zdarzenia, rozbiegli się w różnych kierunkach, jednak policji udało ustalić się personalia, w związku z czym został aresztowany 13- latek, który prawdopodobnie zadał śmiertelny cios. Chłopiec usłyszał zarzut zabójstwa. Został zwolniony za kaucją, jednak ma się wstawić na rozprawie, która odbędzie się początkiem lutego. Drugim aresztowanym jest 27-latek.

Jednak policja nie ustaje w poszukiwaniach, nadal szuka pozostałych napastników. 

Do zdarzenia doszło na ruchliwej ulicy, dlatego londyńska policja apeluje do mieszkańców, którzy byli w tamtym momencie lub chwilę wcześniej w okolicy o udostępnienie nagrań z samochodu lub przekazaniu istotnych informacji, jeśli takie mają.

Jak wynika z ustaleń echodnia.eu ofiara, napaści pochodziła z powiatu tarnobrzeskiego, a dokładnie z miejscowości w Gminie Nowa Dęba.

zdjęcie podglądowe

źródło: Red., echodnia.eu, PAP, polsatnews.pl, polskieradio24.pl


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie
 POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

08-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)