REKLAMA
REKLAMA

Złodziej kosmetyków aresztowany! Grozi mu do 10 lat

REGION. Tymczasowo aresztowany na dwa miesiące został 36-letni mieszkaniec Jasła, który we wtorek ukradł kosmetyki o wartości 650 złotych. Zatrzymany przez funkcjonariuszy mężczyzna podejrzewany jest także o kradzież rozbójniczą. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.


We wtorek przed godz. 9, dyżurny jasielskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie wymagające natychmiastowej interwencji funkcjonariuszy. Dotyczyło kradzieży w jednym ze sklepów kosmetycznych w Jaśle przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Z relacji świadków wynikało, że nieznany mężczyzna ukradł kosmetyki wartości 650 złotych i uciekł w kierunku centrum miasta. Interweniujący policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego natychmiast podjęli działania zmierzające do zatrzymania mężczyzny o ustalonym rysopisie.

Po kilkunastu minutach mundurowi zatrzymali podejrzanego w pobliżu Urzędu Miasta. To 36-letni mieszkaniec Jasła. Podczas kontroli osobistej policjanci odzyskali skradzione mienie.

W trakcie interwencji funkcjonariusze ustalili także, że zatrzymany 36-latek może być odpowiedzialny za kradzież kosmetyków o wartości 270 zł, do której doszło dzień wcześniej w sklepie przy ulicy Jana Pawła II. Pracownik ochrony próbował wówczas zatrzymać złodzieja, ten jednak zaczął szarpać ochroniarza i wyrwał się, uciekając ze sklepu.

Zatrzymany 36-latek trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał kilka zarzutów, do niektórych z nich się przyznał. Wczoraj Sąd Rejonowy w Jaśle zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na najbliższe dwa miesiące.

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

zdjęcie podglądowe

źródło: KPP Jasło


ZOBACZ RÓWNIEŻ: Prezydent RAFAŁ PIECH : Pracodawca zmusza pracownika do SZCZEPIEŃ? Co robić?

tvPolska

 

06-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)