REKLAMA
REKLAMA

Zmarł ks. Piotr Rymarowicz, proboszcz parafii w Trepczy

TREPCZA / PODKARPACIE. Nie żyje ks. Piotr Rymarowicz, proboszcz parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Trepczy.

O śmierci niezwykle lubianego, serdecznego kapłana poinformowała na Facebooku społeczność miejscowości Międzybrodzie.

Niestety przekazujemy przykrą wiadomość. Dziś odszedł nasz ksiądz proboszcz Piotr Rymarowicz. Zapamiętamy tego wspaniałego człowiek na zawsze w naszych sercach. Pokój jego duszy – czytamy w krótkiej informacji.

Ks. Piotr Rymarowicz ur. 18.06.1964 r., wyświęcony na kapłana 16 czerwca 1991 r. Pełnił funkcję wikariusza w parafiach: Łańcut pw. Chrystusa Króla, Przemyśl Błonie, Krosno pw. św. Piotra i św. Jana z Dukli, Iwonicz i Krosno Fara. W latach 1999-2005 był kapelanem Szpitala Wojewódzkiego w Przemyślu i jednocześnie (2000-2005) proboszczem parafii pw. św. Józefa Sebastiana Biskupa w Przemyślu. Od 2005 r. pełnił funkcję proboszcza parafii w Trepczy.

Całej Rodzinie śp. ks. Piotra składamy serdeczne wyrazy współczucia oraz modlitewnego wsparcia w dniach żałoby.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci!

źródło: Międzybrodzie – Fb, Archidiecezja Przemyska

10-05-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Szkoda2022-05-10 20:16:43
0 0
Mój kolega, tylko rok starszy. Oby gdzieś Tam było Mu Najlepiej. Marzyłem aby razem z nim u Niego na plebani zjesc jajecznice o poranku na tarasie i cieszyc sie spotkaniem. A ten swiat pedzi a my z nim....nie spełniłem tego jakże prostego marzenia....szkoda Może kiedyś jeszcze sie spotkamy i jak za dawnych lat z Twoja Mama zaśpiewamy majowke przygrywajac na gitarach.......
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)