REKLAMA
REKLAMA

POWIAT SANOCKI: Kompletnie pijani kierujący. Mieli ponad 2 promile!

SANOK / PODKARPACIE. organizmach powyżej dwóch promili alkoholu wsiedli za kierownicę i podróżowali po drogach powiatu sanockiego. Mężczyźni utracili już prawa jazdy. Za niezgodne z prawem zachowanie odpowiedzą przed sądem.

W sobotę, przed godz. 16, w Zagórzu na ul. Piłsudskiego policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego oplem. Podczas rozmowy z mężczyzną policjant wyczuł od niego zapach alkoholu. Badanie alkomatem wykazało w organizmie 47-latka prawie 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna został przekazany pod opiekę wskazanej osobie. W najbliższych dniach zostanie przesłuchany.

Tego samego dnia, przed godz. 19, w miejscowości Długie na ul. Sanockiej, policjanci z posterunku w Besku zauważyli samochód marki Suzuki. Kierujący skręcając na posesję nie zmieścił się na wjeździe i prawym kołem zjechał do rowu. Funkcjonariusze podeszli do niego zapytać, czy potrzebuje pomocy. Mężczyzna nie był w stanie samodzielnie wysiąść z pojazdu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 53-letni mieszkaniec powiatu sanockiego miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna również został przekazany wskazanej osobie pod opiekę. Wkrótce zostanie przesłuchany.

Obydwu mężczyznom zostały zatrzymane uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowiedzą przed sądem.

źródło: KPP Sanok

 

12-02-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)