REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Modlitwa w strugach deszczu. Męski Różaniec na ulicach miasta (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK. Z intencją wynagradzającą bluźnierstwa przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi, mężczyźni po raz kolejny spotkali się w sanockiej farze na wspólnej modlitwie. Męski Różaniec, który odprawiany jest w wielu polskich miastach ma również swoją tradycję w Sanoku.

Nabożeństwo rozpoczęło się o godz. 7.30 od udziału w Eucharystii. Mszę Świętą koncelebrował ks. dziekan dr Roman Froń wraz z ks. Pawłem Chyliński, wikariuszem oraz ks. Bartoszem Rakoczym z parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Po Mszy świętej rozpoczęto rozważanie przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Następnie odbyła się procesja różańcowa, która przeszła ulicami miasta. Po rozważeniu części różańca świętego, zakończono nabożeństwo przed figurą św. Michała Archanioła.

Kolejne nabożeństwo już za miesiąc. Męski Różaniec odbędzie się 2 marca, również o godz. 7.30

 

 

03-02-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

andrzej28482024-02-03 19:41:07
0 0
co to za Żakinada ?
Odpowiedz
Ryszekzsanoka2024-03-02 14:02:10
0 0
A kiedy będzie Żeński Różaniec - modlitwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła wprost przeciwnie tylko nie podobają mi się takie osobne modły, porównuję to do wyznawców judaizmu gdzie osobno modlą się mężczyźni, osobno kobiety, myślę, że zostałem zrozumiały - życzę dużo wytrwałości w Chrześcijaństwie i nie niszczmy naszej pięknej Wiary.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)