Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
sanOk

ile tak naprawdę zarabia nauczyciel?

12 postów w tym temacie

pensja,dodatek od tego i od tamtego,urlopy trzynastki nagrody,bambonierki korepetycje?

czy to nie burza w szklance wody?

.a gdzie jest napisane że nauczyciel ma super zarabiać!!!! ja jestem kanalarz pracuje w oczyszczalni ścieków to ja gorszy? ja też powinienem super zarabiać!  raz malowałem mieszkanie u takiego nauczyciela ,gosciu na mieście to prima sort wyższa kultura ale jakbyscie zobaczyli jego mieszkanie to padaczka!!!syf kiła mogiła. Prawdziwi nauczyciele to byli przed wojną i zaraz po, teraz to parodia zawodu Nauczyciela, ale wymaganie że hej! oczywiście nie wszyscy,ale zdecydowana większośc. niech podzielą roczne wynagrodzenie z wszystkimi dodatkami przez 12 miesięcy i wyjdzie niezła sumka.

Nauczyciele to powinni sie uspokoic. Mam pytanie gdzie byliscie jak wladze miala PO??? Gdzie byl prezes ZNP

To jest jakies chore. 

My bardzo mało zarabiamy a przecież jesteśmy solą tej ziemi jesteśmy bardzo dobrze wykształceni i tę wiedzę przekazujemy waszym dzieciom.Zatem czyż nie powinniśmy godnie zarabiać? tak by podkreślić naszą rolę w społeczeństwie? Hydraulikiem może zostać każdy do zawody nauczyciela potrzeba specjalnych predyspozycji a to stawia nas troszkę wyżej w klasyfikacji społecznej .ps uczymy wasze dzieci czy Wy to rozumiecie? czasem wątpię.

Zostań hydrauliki to pewnie śrubki nie skrecisz 

Nie obrażaj innych niesamowity geniuszu od wuefu

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0