Kierowca wózka jezdniowego

Data dodania: 2024-03-08 08:21:46
#ID: 50179

ADR Polska SP. Z O.O. firma produkcyjna, specjalizująca się w produkcji osi, półosi i zawieszeń do maszyn rolniczych, poszukuje pracowników na stanowisko:

Kierowca wózka jezdniowego z uprawnieniami wydanymi przez Urząd Dozoru Technicznego

Miejsce pracy: Zagórz, ul. Bieszczadzka 5

Praca dwuzmianowa (7:00-15:00, 15:00-23:00)

Opis stanowiska:
- Dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz podległym obszarze magazynu.
- Obsługa urządzeń i systemów magazynowych.
- Dostawa materiałów na linie produkcyjne.
- Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych.

Wymagania:
- Uprawnienia do prowadzenia wózka jezdniowego UDT.
- Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace.
- Pracę w firmie z kapitałem zagranicznym o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku pracownika oraz świąt, paczki świąteczne dla dzieci).
- Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Zapewniamy:
- Terminową wypłatę wynagrodzenia.
- Bezpieczne i higieniczne warunki pracy, tj. pomieszczenia socjalne, odzież ochronną, szafki pracownicze.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV do 22/03/2024 r.

Prosimy o załączenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonej przez Spółkę ADR POLSKA Sp. z o. o. z siedzibą w Zagórzu, ul. Bieszczadzka 5, 38 – 540 Zagórz rekrutacji na stanowisko kierowca wózka jezdniowego”.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonej przez Spółkę ADR POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Zagórzu, ul. Bieszczadzka 5, 38 – 540 Zagórz, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000865307, REGON: 371169728, NIP: 6871795342, rekrutacji na stanowisko kierowca wózka jezdniowego".

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z esanok.pl