Kino letnie – dogrywka w BWA w Sanoku!

SANOK. Zapraszamy na cztery seanse filmów w ramach Wakacyjnego Kina, które wyświetlone zostaną w Biurze Wystaw Artystycznych w Sanoku.  Pokazy tych tytułów pokrzyżowała pogoda i nie doszły do skutku. Tym razem seanse odbędą się po dachem.

Wstęp jest wolny, ale z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc zaproszenia należy odbierać w godzinach pracy BWA.
- Niestety nie zawsze pogoda pozwalała realizować w pełni nasz program. Nie zdołaliśmy wyświetlić czterech filmów. Dlatego też zapraszamy do BWA na pokazy pod dachem, aby aura nie miała wpływu na seanse – mówi Sebastian Niżnik, jeden z organizatorów kina plenerowego
w Sanoku.

Po raz pierwszy w tym roku miłośnicy kina mogli uczestniczyć w letnich spotkaniach pełnych filmów pod chmurką. W łodzi nad Sanem,  realizowany był projekt kina plenerowego,  gdzie można było zobaczyć filmy o przeróżnej tematyce.

Seanse o godzinie 19.00
10.09 – piątek – Dzika krew
11.09 – sobota – Uwaga, kobiety!
18.09 – sobota – Niebo nad Paryżem
19.09 – niedziela – Całe życie z wariatami

W Wakacyjnym Kinie Plenerowym każdy znajdzie dla siebie coś fajnego, filmowego, wakacyjnego i interesującego.

Organizatorem kina jest stowarzyszenie Wspólnota Obywatelska na Rzecz Rozwoju Ziemi Sanockiej.

Partnerami projektu są: Mariusz Szmyd wójt gminy Sanok, Wojciech Blecharczyk burmistrz miasta Sanok, Miejska Biblioteka Publiczna w Sanoku, Biuro Wystaw Artystycznych w Sanoku.

Zapraszamy!


DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."