Sanockie Towarzystwo Motocyklowe „Carpatia” organizuje akcję charytatywną podczas zawodów Ice Racing w Sanoku!

09-12-2010

SANOK. Zmagania na torze i wymiar sportowy zawodów z cyklu ICE RACING, które zaplanowano na 21 i 22 stycznia w Sanoku, to jedna z płaszczyzn imprezy. Sanockie Towarzystwo Motocyklowe „Carpatia” zadba o wymiar społeczny zawodów, organizując MOTO ZIMĘ w Sanoku!

Stowarzyszenie Sanockie Towarzystwo Motocyklowe „Carpatia” organizuje podczas zawodów z cyklu ICE RACING, akcję charytatywną – MOTO ZIMA w Sanoku, z której dochód zostanie przeznaczony na sfinansowanie wyjazdu na wakacje, dzieci wskazanych przez Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta w Sanoku.

Planowane atrakcje:
– wystawa Yamaha Rzeszów (motocykle skutery, gadżety motoryzacyjne)
– kuligi za quadami i skuterami śnieżnymi (jeżeli dopisze aura)
– loteria fantowa – kwesta, podczas której będą sprzedawane cegiełki w kwocie 10 zł, nagroda główna to nowy skuter, losowanie odbędzie w drugim dniu zawodów.

Pełny program imprez towarzyszących poznamy końcem grudnia.

Jeżeli ktoś chce włączyć się w akcję, można dokonać wpłat na konto:
Stowarzyszenie Sanockie Towarzystwo Motocyklowe „Carpatia”
Podkarpacki Bank Spółdzielczy 5586 4211 8420 1800 1835 4300 01

Liczy się każda złotówka!

W ramach akcji planowano także zorganizować Autobus Krwiodawstwa. Ku wielkiemu zdziwieniu organizatorów, obecnie nie jest to możliwe.
- Są ludzie którzy chcieli zapoczątkować tę akcję podczas ICE RACING. Jednak stacje krwiodawstwa nie pobierają krwi do końca roku! Dzwoniliśmy do Wojewódzkiej Stacji Krwiodawstwa, gdzie dowiedzieliśmy się, iż Banki Krwi są pełne. Szpitale nie potrzebują krwi, bo nie przeprowadzają operacji. Dlaczego nie przeprowadzają operacji? Ponieważ nie ma na nie pieniędzy – wyjaśnia ze smutkiem Adam Kalemba, prezes Sanockiego Towarzystwa Motocyklowego „Carpatia”.

Liczymy na ofiarność sanoczan. Każda złotówka to dodatkowy uśmiech dzieci. Robimy to przecież dla nich!

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.