SŁAWOMIR MIKLICZ dopowiada RZECZNIK MIASTA SANOKA w sprawie sali gimnastycznej przy Gimnazjum nr 2 w Sanoku

03-11-2010

W związku z artykułem Pani Rzecznik Urzędu Miasta, dotyczącego, jej zdaniem, nierzetelnego przedstawienia faktów dotyczących złożonego przez urząd wniosku na budowę sali gimnastycznej przy Gimnazjum nr 2, chciałbym przedstawić kilka słów wyjaśnienia.

Ponieważ Pani rzecznik nie napisała o jaki artykuł chodzi, wyjaśniam, że chodzi o mój wpis na blogu „Sala przy Gimnazjum nr 2” ( www.miklicz.pl ) .

Aby przedstawić rzetelnie temat powołuję się na dokumenty źródłowe w tym wpisie, które załączam do wglądu. Dlatego można dokładnie zapoznać się z faktami, do czego serdecznie zachęcam.

Dodatkowo informuję, że w piśmie, które przedstawia Pani rzecznik, nie ma ani jednego zdania mówiącego, że dotacja dla zadania budowy sali gimnastycznej przy Gimnazjum nr 2 nie została udzielona z powodu braku środków. Jest tylko informacja, że w ramach limitu wprowadzono 11 nowych zadań. Okazuje się więc, że jednak przedstawiłem rzetelne informacje.

Na koniec pragnę podziękować służbom prasowym burmistrza na czele z Panią rzecznik, że stali się wiernymi  fanami mojego blogu. Dla mnie to duży zaszczyt gościć Państwa no moim blogu.

Z poważaniem
Sławomir Miklicz


Przeczytaj także:
Sala gimnastyczna przy Gimnazjum nr 2 w Sanoku

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.