Funklore DeeJay w Pani K

SANOK. ZIMA W MIEŚCIE –  akcja, która ma na celu urozmaicenie zimowego czasu. Odbyły się już  trzy koncerty, warsztat Tai Chi oraz imprezy  Kolektywu Soul Service. Przed nami w kolejne zimowe miesiące następne koncerty, imprezy i wystawy…  W najbliższym czasie z okazji  Nowego Roku  wystąpi  Funklore DeeJay.

Tomek to digger, muzyk, producent, promotor. Główny Dj na imprezach towarzyszących Festiwalowi Kultury Żydowskiej w Krakowie. Założyciel kolektywu DJ’skiego ESTROPICAL. Organizator Krakowskiego festiwalu filmów dokumentalnych „Muzyka i Świat” oraz niezliczonej ilości mniejszych lokalnych imprez. Pasjonat muzyki bałkańskiej, tropikalnej, swingu, funku, afrobeat’u i wszystkich gatunków z pogranicza – zarówno czasu jak i przestrzeni. W jego setach tradycja spotyka się z nowoczesnością, tropikalne bity płynnie mieszają się z bałkańskimi motywami aby porwać wszystkich szalenie tanecznym groove’em.

Klub Pani K
ul. II Pułku Podhalańców 1,
tel.: 691 523 743
dj’s new year party
elektronika – Funklore DeeJay
Balkan /Klezmer / Tropical / Folkstep/ Latino
15.01.2011, sobota, godz.21.00

wstęp:  5 zł

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."