JUWENALIA: Gooral rozkręci koncert plenerowy przed gwiazdą wieczoru!

SANOK. Studenci sanockiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej zdradzili pierwszego z artystów, który rozgrzeje sanocką publikę podczas tegorocznych Juwenaliów, będzie nim Gooral. W najbliższym czasie jak obiecują żacy poznamy gwiazdę koncertu głównego.

Gooral z pewnością należy do najbardziej wyrazistych postaci polskiej sceny muzycznej z ogromną łatwością łączy electro, dubstep i drum’n’bass z folklorem Podhala. Jego koncerty tworzą porywające show, podczas którego świetna zabawa to mało powiedziane.

Wraz z Gooralem wystąpi Wiosna, czyli Anna Rogowska, artystka obdarzona wyjątkową barwą głosu. Współpracowała z wieloma muzykami tworzącymi przeróżne gatunki muzyki.

Gooral przez ostatnie lata uczestniczył w wielu projektach muzycznych z czego najbardziej wyrazistym był zespół Psio Crew (synteza elektro, hip-hopu oraz góralszczyzny), który występował na największych koncertach w Polsce i w Europie.

Koncert plenerowy odbędzie się 14 maja i będzie finałem „Podkarpackich Juwenaliów”. Z niecierpliwością czekamy na informacje na temat gwiazdy wieczoru.

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."