REKLAMA
REKLAMA

JUWENALIA: Gooral rozkręci koncert plenerowy przed gwiazdą wieczoru!

SANOK. Studenci sanockiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej zdradzili pierwszego z artystów, który rozgrzeje sanocką publikę podczas tegorocznych Juwenaliów, będzie nim Gooral. W najbliższym czasie jak obiecują żacy poznamy gwiazdę koncertu głównego.

Gooral z pewnością należy do najbardziej wyrazistych postaci polskiej sceny muzycznej z ogromną łatwością łączy electro, dubstep i drum’n’bass z folklorem Podhala. Jego koncerty tworzą porywające show, podczas którego świetna zabawa to mało powiedziane.

Wraz z Gooralem wystąpi Wiosna, czyli Anna Rogowska, artystka obdarzona wyjątkową barwą głosu. Współpracowała z wieloma muzykami tworzącymi przeróżne gatunki muzyki.

Gooral przez ostatnie lata uczestniczył w wielu projektach muzycznych z czego najbardziej wyrazistym był zespół Psio Crew (synteza elektro, hip-hopu oraz góralszczyzny), który występował na największych koncertach w Polsce i w Europie.

Koncert plenerowy odbędzie się 14 maja i będzie finałem „Podkarpackich Juwenaliów”. Z niecierpliwością czekamy na informacje na temat gwiazdy wieczoru.

21-04-2011

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)