Koncert Dash w Nobo Cafe!

SANOK. 1 kwietnia 2011 (piątek) o godz. 20:00 NoBo Cafe zaprasza na koncert zespołu Dash. Muzyka Dash to wypadkowa wielu nurtów, głównie pop, rock, jazz, funky.

Muzyka Dash to eksperymentalne łączenie wielu gatunków, głównie pop rock, blues, funky, swing, jazz. Dash to zadziorne piano i kusząco wężowy głos Marceli Frączek z We Are From Poland. Na początku b.r. zostało wydane ich nowe demo, które odsłania energetyczny i emocjonalny profil grupy, co gwarantuje nietuzinkowy występ.

Dash wielokrotnie prezentował się na festiwalach w Polsce i za granicą m.in.: CSD finał 2010 – Berlin [DE], gość muzyczny festiwalu filmowego KAN 2010, Liga Rocka 2010- Najlepsza Wokalistka, I wyróżnienie na FAMA 2010 we Wrocławiu, finalista Faza 2010 w Katowicach, półfinał Coke Live Fresh Noise 2009, Jazz & Hot Dance 2009 w Opavie.

Brytyjskie radio BBC 6 Music emitowało jesienią 2009 r. utwór „Nice to hurt” w programie Fresh On The Net! Utwory zespołu znalazły się na kilku składankach m.in. WAFP vol.6 (We Are From Poland), Liga Rocka 2010, Akademia Kreatywna (AE) 2007, Brylantowe Debiuty (Estrada i Studio) 2007.

WSTĘP WOLNY !

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."