Pijany kierowca zakończył podróż w przydrożnym rowie (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI. 11 lipca pijany kierowca Fiata Punto zakończył jazdę w przydrożnym rowie. Policjanci ustalili, że 26-letni mieszkaniec Brzozowa  miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto ustalono, że młody człowiek nie posiadał prawa jazdy, gdyż dzień wcześniej zostało mu zatrzymane za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.  

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 7.00 w Woli Jasienickiej. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że kierujący fiatem punto 26-letni mieszkaniec brzozowa na łuku drogi zjechał w prawo do przydrożnego rowu i po dojechaniu do mostka przewrócił pojazd na dach. Przybyli na miejsce policjanci zbadali trzeźwość uczestników zdarzenia.

Okazało się, że młodzi ludzie byli pijani. Kierujący fiatem, 26-letni mężczyzna miał  blisko 1,5  promila alkoholu w organizmie, natomiast 20-letni pasażer –  ponad 2,5 promila, a najstarsza z nich – 39-letnia kobieta prawie 1,5 promila. Jeden z pasażerów uciekł z miejsca zdarzenia przed przybyciem funkcjonariuszy. 

W zdarzeniu ucierpiał kierujący fiatem. Dalsze ustalenia wykazały, że młody człowiek nie posiada prawa jazdy, gdyż dzień wcześniej zostało mu zatrzymane za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Jak widać 26- latek wykazał się lekkomyślnością i ponownie wsiadł za kierownicę „po kilku głębszych”.

Teraz nieodpowiedzialny kierowca poniesie konsekwencje  za swoje zachowanie.

KPP BRZOZÓW

 

Ponadto w nocy z 9 na 10 lipca do podobnego zdarzenia jak udało ustalić się redakcji portalu esanok.pl doszło w Grabownicy, gdzie osoba kierująca samochodem marki Opel Corsa zakończyła podróż w przydrożnym rowie. 

 

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."