Popis solistów i zespołów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. W. Kossakowej w Sanoku

SANOK. Tradycyjnie już, jak co roku, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Sanoku pragnie zaprosić wszystkich miłośników muzyki na Uroczysty Popis Półroczny, podczas którego zaprezentują się najlepsi uczniowie, soliści, laureaci konkursów, festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych

, m. in. gitarzystki Aleksandra Bodziak i  Zuzanna Kopiec, klarneciści Piotr Wołczański i Tomasz Sowa, akordeoniści Rafał Pałacki i Aleksander Materniak, Łukasz Brudek
i Gabriela Graboń (skrzypce), Michał Gurgacz (fortepian).

Wystąpią także zespoły kameralne i orkiestry szkolne, wśród nich Zespół Wokalny „Animato” prowadzony przez Monikę Brewczak, Młodzieżowa Orkiestra Dęta pod dyrekcją Piotra Grabonia i Szkolna Orkiestra Kameralna pod dyrekcją Elżbiety Przystasz, z którą to w roli solisty zaprezentuje się Finalista Konkursu Eurowizji w Wiedniu i Młody Muzyk Roku 2009 – Bartosz Głowacki, wykonując 3 tanga na orkiestrę smyczkową” Astora Piazzolli, przebój muzyki popularnej.

W czasie Koncertu wręczone zostaną Dyplomy Honorowych Członków Sanockiego Towarzystwa Muzycznego jako wyraz uznania dla ludzi, którzy w różny sposób przyczyniają się do rozwoju kultury w Sanoku i regionie.

Serdecznie zapraszamy na tę „muzyczną ucztę” 10 marca 2011 r. o godz. 17.00 do Sanockiego Domu Kultury.

Wstęp wolny.

Organizatorzy

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."