„Andrzejki” na drogach powiatu brzozowskiego

BRZOZÓW / PODKARPACIE.  Policjanci prowadzili wzmożone działania na terenie powiatu brzozowskiego pod kryptonimem „Andrzejki”. W ramach tej akcji funkcjonariusze skontrolowali blisko 500 kierujących. Ośmiu z nich odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu.

Policjanci na drogach powiatu brzozowskiego prowadzili wzmożone działania pod kryptonimem „Andrzejki”. Miały one na celu ujawnienie i wyeliminowanie z dróg nietrzeźwych kierowców. W wyniku działań prowadzonych na obszarze całego powiatu brzozowscy policjanci sprawdzili trzeźwość blisko 500 kierowców. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ujawnili ośmiu mężczyzn, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownice pojazdów będąc pod działaniem alkoholu. Czterech z nich odpowie za wykroczenie a czterech za popełnienie przestępstwa. Rekordzistą okazał się mieszkaniec Dydni. U niego urządzenie wskazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Za swoje zachowanie mężczyźni odpowiedzą przed sądem.

źródło: KPP Brzozów

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."