Kierujący fiatem uderzył w betonowy przepust

GRABOWNICA. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 886 w Grabownicy Starzeńskiej. Kierujący fiatem na prostym odcinku drogi zjechał z jezdni, następnie dachował i uderzył w betonowy przepust. Ranny kierowca i pasażer trafili do szpitala.


Dyżurny brzozowskiej komendy o zdarzeniu został powiadomiony w piątek kilka minut po godz. 15. Policjanci pracujący na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący fiatem w Grabownicy Starzeńskiej na prostym odcinku drogi zjechał z jezdni, następnie dachował i uderzył w betonowy przepust.

W zdarzeniu ranny został  kierujący samochodem 52-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego oraz przewożony przez niego pasażer. Mężczyznom udzielono pomocy medycznej i przewieziono ich do szpitala. Kierowca był trzeźwy.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, rozpytali świadków i ustalili, że przyczyną tego zdarzenia mogło być zesłabnięcie kierowcy. Jednak potwierdzi to prowadzone postępowania w tej sprawie.

KPP Brzozów

DREWEX 5 - 10 - 15

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."