TARNAWA GÓRNA: Napadł na 15 – latkę

TARNAWA GÓRNA / PODKARPACIE. Wracająca ze sklepu 15 – letnia dziewczyna została zaatakowana przez 32 – letniego mężczyznę, który po przewróceniu swojej ofiary, zatykał jej usta i nos. Na szczęście, zareagowali świadkowie zdarzenia, którzy doprowadzili do zatrzymania napastnika.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek, około godz. 18. w Tarnawie Górnej. 15-letnia mieszkanka powiatu sanockiego wracała ze sklepu do domu. W pewnym momencie została zaatakowana przez nieznanego jej mężczyznę. Sprawca przewrócił dziewczynę na ziemię i przytrzymywał, zatykając jej usta i nos.

Na szczęście w tym czasie drogą przechodzili ludzie i zaczęli krzyczeć, aby mężczyzna zostawił dziewczynę w spokoju. W pewnym momencie ofiara wyrwała się napastnikowi i uciekła. Sprawca również zaczął uciekać, jednak został ujęty przez dwóch mieszkańców tej miejscowości i przytrzymany do czasu przyjazdu Policji.

Funkcjonariusze zatrzymali napastnika, którym okazał się 32-letni mieszkaniec powiatu leskiego. Mężczyzna był już wcześniej karany, wobec tego uzasadnione było zastosowanie środków zapobiegawczych.

Decyzją prokuratora, 32-latek został objęty policyjnym dozorem. Ma również zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną.

źródło: KPP Sanok

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."