Ostatnie akcenty ligowych zmagań

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze reprezentujący drużyny z naszego regionu zaliczyli kolejny ligowy występ. Do zakończenia rozgrywek w poszczególnych klasach pozostało niewiele czasu, a dla niektórych sezon 2011/2012 to już historia. Zobacz jak podczas minionego weekendu zagrał Twój zespół.

III liga

Chełmianka Chełm – Stal Sanok 2:4

Tabela:

1. Siarka Tarnobrzeg 29m. 54pkt.
2. Avia Świdnik 29 52
3. Podlasie Biała Podlaska 29 50

13. Stal Sanok 29 32

IV liga:

Cosmos Nowotaniec – Sokół Nisko 4:1

Tabela:

1. Orzeł Przeworsk 28 57
2. Czarni Jasło 28 56
3. Resovia II Rzeszów 28 52

11. Cosmos Nowotaniec 28 33

Klasa okręgowa, Krosno

Sanovia Lesko – Iwonka Iwonicz 0:2
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Przełom Besko 1:5
Leśnik Baligród – Stal II Sanok 3:0
Szarotka Uherce – Górnik Strachocina 3:0
Start Rymanów – LKS Pisarowce 0:3

Tabela:

1. Przełęcz Dukla 28 54
2. Nafta Jedlicze 28 63
3. LKS Skołyszyn 28 48

5. Szarotka Uherce 28 45

7. Leśnik Baligród 28 40
8. Przełom Besko 28 39
9. Stal II Sanok 28 37
10. LKS Pisarowce 28 37

12. Bieszczady Ustrzyki Dolne 28 31
13. Górnik Strachocina 28 29

15. Sanovia Lesko 28 21

Klasa A, Krosno I

Nelson Polańczyk – Brzozovia Brzozów 0:2
Orion Pielnia – LKS Haczów 2:3
Bukowianka Bukowsko – Sanbud Długie 0:0
LKS Zarszyn – Wisłok Sieniawa 2:3

Tabela końcowa:

1. Iskra Przysietnica 26 50
2. ULKS Grabówka 26 50
3. Bukowianka Bukowsko 26 48

6. Sanbud Długie 26 46
7. Brzozoia Brzozów 26 35
8. Nelson Polańczyk 26 34
9. LKS Zarszyn 26 32

11. Orion Pielnia 26 25

Klasa B, Krosno I

Otryt Lutowiska – Sokół Pobiedno 3:2
LKS Golcowa – Bieszczady Jankowce 3:1
Jawornik Czarna – Remix Niebieszczany 4:6
Victoria Pakoszówka – Lotniarz Bezmiechowa 4:3 (w Grabownicy)
Orzeł Bażanówka – LKS Tarnawa 5:3
Szarotka Nowosielce – LKS Czaszyn 4:0

Pauza: LKS Płowce/Stróże Małe

Tabela końcowa:

1. Orzeł Bażanówka 24 57
2. Szarotka Nowosielce 24 54
3. Victoria Pakoszówka 24 53
4. LKS Płowce/Stróże Małe 24 42
5. LKS Tarnawa 24 38
6. LKS Golcowa 24 34
7. Lotniarz Bezmiechowa 24 34
8. Sokół Pobiedno 24 29
9. LKS Czaszyn 24 29
10. Otryt Lutowiska 24 27
11. Jawornik Czarna 24 21
12. Remix Niebieszczany 24 20
13. Bieszczady Janowce 24 13

Klasa C, Krosno I

Drzewiarz Rzepedź – Osława Zagórz 2:1 (w Wisłoku)
Grom Sanoczek – Pionier Średnia Wieś 5:3
Gabry Łukowe – ULKS Czerteż 2:7
Juventus Poraż – Orkan Markowce 5:2
Krokus Ropienka – Grodzisko Trepcza 2:4

Pauza: LKS Olszanica

Tabela końcowa:

1. Juventus Poraż 20 54
2. ULKS Czerteż 20 41
3. Orkan Markowce 20 40
4. LKS Olszanica 20 37
5. Pionier Średnia Wieś 20 29
6. Grodzisko Trepcza 20 29
7. Drzewiarz Rzepedź 20 27
8. Osława Zagórz 20 23
9. Grom Sanoczek 20 19
10. Gabry Łukowe 20 13
11. Krokus Ropienka 20 9

Klasa C, Krosno II

LKS Odrzechowa – Zryw Dydnia 2:0 (w Sieniawie)
Pogórze Srogów Górny – San Nozdrzec 5:4

Tabela końcowa:

1. LKS Górki 20 45
2. Pogórze Srogów Górny 20 44
3. Iskra Iskrzynia 20 37
4. LKS Odrzechowa 20 36

Foto: Tomasz Sowa

 

|
Ergo Hestia

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."