Piłkarskie podsumowanie weekendu

PIŁKA NOŻNA. Za nami X i XI kolejka rozgrywek piłkarskich. W miniony weekend swoje spotkania rozegrali zawodnicy reprezentujący zespoły III i IV ligi, klasy okręgowej, A, B oraz C. Zobacz jakie rezultaty uzyskały drużyny z naszego regionu.

III liga, grupa lubelsko – podkarpacka (XI kolejka)

Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl 1-0
Podlasie Biała Podlaska – Czarni Jasło 0-0
Unia Nowa Sarzyna – Orzeł Przeworsk 1-1
Stal Mielec – Orlęta Łuków 7-0
Avia Świdnik  –  Lublinianka Wieniawa Lublin 4-1
Orlęta Radzyń Podlaski – Karpaty Krosno 1-2
Tomasovia Tomaszów Lubelski – Stal Sanok 1-0
Stal Kraśnik – Chełmianka Chełm 1-3

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Tomasovia 11, 31, 25-6
2. Stal Mielec 11, 28, 28-3
3. Avia Świdnik 11. 22, 29-9
___
4. Stal Sanok 11, 22, 17-10


IV liga, grupa podkarpacka (XI kolejka)

Kolbuszowianka Kolbuszowa – Piast Tuczempy 0-0
Cosmos Nowotaniec – Wisłok Strzyżów 2-1
Żurawianka Żurawica – OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 0-0
Strumyk Malawa – Przełęcz Dukla 2-1
Pogoń Leżajsk – Resovia 0-3
Crasnovia Krasne – Sokół Sieniawa 0-1
JKS 1909 Jarosław – LZS Turbia (mecz się nie odbył)
Rzemieślnik Pilzno – Stal Nowa Dęba 2-0

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Piast Tuczempy 11, 24, 16-7
2. Sokół Sieniawa. 11, 23, 28-10
3. JKS 1909 Jarosław 10, 23, 27-12
___
10. Cosmos Nowotaniec 11, 14, 12-13


Klasa okręgowa, grupa Krosno (XI kolejka)

Iskra Przysietnica – Przełom Besko 0-0
Leśnik Baligród – Burza Rogi 0-0
Partyzant Targowiska – Grabowianka Grabówka 1-1
Iwonka Iwonicz – LKS Głowienka 2-0
Start Rymanów – Bieszczady Ustrzyki Dolne 1-1
LKS Pisarowce – Kotwica Korczyna 6-1
LKS Skołyszyn – Górnik Strachocina 3-0
Stal II Sanok – Nafta Jedlicze 2-2
Pauza: Szarotka Uherce

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Partyzant Tragowiska  11, 21, 24-9
2. LKS Pisarowce 10, 19, 17-21
3. LKS Skołoszyn 10, 18, 17-13
___
5. Przełom Besko 10, 17, 18-9
15. Stal II Sanok 10, 11, 12-20
17. Górnik Strachocina 11, 7, 10-27


Klasa A, grupa Krosno I (X kolejka)

Bukowianka Bukowsko – Błękitni Jasienica Rosielna 0-1
Sanovia Lesko – Orzeł Bażanówka 3-2
Płomień Zmiennica – Szarotka Nowosielce 4-3
Nelson Polańczyk – Karpaty Klimkówka 1-2
LKS Zarszyn – LKS Haczów 0-0
LKS Izdebki – Brzozovia Brzozów 3-1
Orion Pielnia – Sanbud Długie 2-4
Pauza: Wisłok Sieniawa

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Płomień Zmiennica 10, 22, 26-14
2. LKS Zarszyn 10, 20, 19-7
3. Sanbud Długie 9, 17, 19-15
___
5. Orion Pielnia 10, 15, 21-21
12. Orzeł Bażanówka 9, 10, 12-13
13. Bukowianka Bukowsko 9, 8, 9-14
14. Szarotka Nowosielce 9, 8, 14-22


Klasa B, grupa Krosno I (X kolejka)

Otryt Lutowiska – LKS Tarnawa 2-3
Jawornik Czarna – LKS Czaszyn 6-0
Cosmos II Nowotaniec – LKS Płowce/Stróże Małe 2-3
Pogórze Srogów Górny – Victoria Pakoszówka 0-2
Górnik Grabownica Starzeńska – Remix Niebieszczany 3-1
ULKS Czerteż – LKS Golcowa 1-2
Juventus Poraż – Lotniarz Bezmiechowa 4-1

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Juventus Poraż  10, 19, 23-13
2. Victoria Pakoszówka 10, 19, 11-4
3. LKS Golcowa 10, 18, 20-13
___
5. Pogórze Srogów Górny 10, 16, 22-20
6. LKS Płowce/Stróże Małe 10, 15, 18-14
8. LKS Tarnawa 10, 15, 18-15
10. Cosmos II Nowotaniec 10, 13, 18-17
11. Remix Niebieszczany 10, 11, 10-19
12. ULKS Czerteż 10, 10, 13-22
13. LKS Czaszyn 10, 8, 9-22


Klasa C, grupa Krosno I (X kolejka)

Krokus Ropienka – Tyrawia Tyrawa Solna 2-1
Gabry Łukowe – Drzewiarz Rzepedź 1-3
Orkan Markowce – Grodzisko Trepcza 5-2
Bieszczady Jankowce – LKS Olszanica 7-2
Grom Sanoczek – Osława Zagórz 1-5
Pauza: Pionier Średnia Wieś

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Drzewiarz Rzepedź 9, 24, 39-10
2. Pionier Średnia Wieś 9, 22, 24-7
3. Bieszczady Jankowce 10, 22, 37-18
___
4. Osława Zagórz 9, 18, 28-13
5. Orkan Markowce 9, 16, 28-20
6. Grodzisko Trepcza 9, 15, 21-18
8. Tyrawia Tyrawa Solna 9, 7, 14-27
10. Grom Sanoczek 9, 4, 14-38
11. Gabry Łukowe 9, 3, 9-42


Klasa C, grupa Krosno II (X kolejka)

LKS Wzdów – LKS Odrzechowa 2-2
LKS Hłudno – LKS Wesoła 5-2
San Nozdrzec – Iskra Iskrzynia 0-3
Orzeł Pustyny 5-0 Zryw Dydnia
Beskid Posada Górna – Cisy Jabłonica Polska 4-0
Victoria Niebocko – Orzeł Milcza 2-2
Pauza: LKS Trześniów

Tabela (mecze – punkty – bramki)
1. Orzeł Pustyny 10, 21, 22-10
2. Orzeł Milcza 9, 19, 26-13
3. Iskra Iskrzynia 9, 19, 15-7
___
8. LKS Odrzechowa 9, 11, 15-17

Zestawienie obejmuje zespoły reprezentujące powiat sanocki.

|
Ergo Hestia

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."