Radomiak za silny dla Stali

16-07-2012

SANOK. 14 lipca piłkarze Stali rozegrali kolejny mecz sparingowy w cyklu przygotowań do nowego sezonu. Tym razem przeciwnikiem Stali był beniaminek II ligi drużyna Radomiaka Radom.

Trener Ryszard Federkiewicz testował w tym meczu kilku nowych zawodników, w tym z za wschodniej granicy. Mecz odbył się w Pustyni koło Dębicy, gdzie ekipa z Radomia przebywa na zgrupowaniu.

W pierwszej połowie Stal przegrała 3:0.
Stal wystąpiła w składzie: Czopko, Tymiuk, Koc, Węgrzyn, Szyszko, Tarnawski, Czapko, Kuzicki, Damian Niemczyk, Mielnik, Faka.

foto: Tomasz Sowa

W drugiej połowie meczu do głosu doszła sanocka młodzież zdobywając bramkę w 60 minucie, którą zdobył Sebastian Sobolak po pięknie wykonanym rzucie wolnym z 25 metrów lokując piłkę w samym okienku bramki przeciwnika. Jednak cały mecz zakończył się wynikiem 1:3.

W drugiej połowie Stal wystąpiła w składzie: Krzanowski, Kokoć, Zarzycki, Podubiński, Steliga,Tarnawski, Lorenc, Kuzio, Ząbkiewicz, Folta, Sobolak.

W dzisiejszym spotkaniu uznanie trenera zdobyło trzech testowanych zawodników, którzy będą prezentować się jeszcze w kolejnych sparingach. Dołączy do nich dwóch I ligowych napastników.

Stal Instal-Bud Sanok – Radomiak Radom 1:3, 0:3

 

Oficjalna strona Stali Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.