Tak grali w miniony weekend

PIŁKA NOŻNA. Miniony weekend przyniósł kolejną, solidną dawkę piłkarskich emocji. Jedni cieszyli się smakiem zwycięstwa, inni musieli poznać gorycz porażki. Zobacz jak wypadła Twoja drużyna.

III liga

Unia Nowa Sarzyna – Stal Sanok 0:0

Tabela:

1. Avia Świdnik 26m. 48 pkt.
2. Siarka Tarnobrzeg 26 48
3. Podlasie Biała Podlaska 26 44

13. Stal Sanok 26 28

IV liga

Cosmos Nowotaniec – Resovia II Rzeszów 0:1

Tabela:

1. Czarni Jasło 26 55
2. Orzeł Przeworsk 26 53
3. Resovia II Rzeszów 26 50

11. Cosmos Nowotaniec 26 30

Klasa okręgowa, Krosno

Sanovia Lesko – Przełęcz Dukla 2:3
Szarotka Uherce – Stal II Sanok 2:1
LKS Pisarowce – GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 4:2
Orzeł Bieździedza – Leśnik Baligród 0:0
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Górnik Strachocina 2:1

Tabela:

1. Nafta Jedlicze 26 60
2. Przełęcz Dukla 26 58
3. LKS Skołyszyn 26 44
4. Szarotka Uherce 26 42

7. Stal II Sanok 26 37
8. Leśnik Baligród 26 37

10. LKS Pisarowce 26 33

12. Bieszczady Ustrzyki Dolne 26 31

14. Górnik Strachocina 26 26
15. Sanovia Lesko 26 18
16. GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 26 14

Klasa A, Krosno I

Florian Rymanów Zdrój – Sanbud Długie 2:2 (w Desznie)
Bukowianka Bukowsko – Nelson Polańczyk 2:3
LKS Zarszyn – Płomień Zmiennica 1:2
ULKS Grabówka – Brzozovia Brzozów 3:1
Orion Pielnia – Piast Miejsce Piastowe 4:1

Tabela:

1. Iskra Przysietnica 24 46
2. ULKS Grabówska 24 46
3. Sanbud Długie 24 45
4. Bukowianka Bukowsko 24 44

7. Nelson Polańczyk 24 33
8. Brzozovia Brzozów 24 32
9. LKS Zarszyn 24 29

11. Orion Pielnia 24 22

Klasa B, Krosno I

Szarotka Nowosielce – Lotniarz Bezmiechowa 3:1
Victoria Pakoszówka – LKS Golcowa 3:0 (w Grabownicy)
LKS Płowce/Stróże Małe – LKS Tarnawa 5:1
Otryt Lutowiska – Bieszczady Jankowce 12:2
Jawornik Czarna – Sokół Pobiedno 2:3
Orzeł Bażanówka – LKS Czaszyn 4:0

Pauza: Remix Niebieszczany

Tabela:

1. Orzeł Bażanówka 22 51
2. Szarotka Nowosielce 22 48
3. Victoria Pakoszówka 22 47
4. LKS Płowc/Stróże Małe 23 39
5. LKS Tarnawa 23 38
6. LKS Golcowa 22 31
7. Lotniarz Bezmiechowa 22 31
8. Sokół Pobiedno 22 29
9. LKS Czaszyn 22 28
10. Otryt Lutowiska 22 24
11. Jawornik Czarna 22 20
12. Remix Niebieszczany 22 17
13. Bieszczady Jankowce 22 14

Klasa C, Krosno I

Drzewiarz Rzepedź – Orkan Markowce 1:4
Gabry Łukowe – Grodzisko Trepcza 3:3
Grom Sanoczek – LKS Olszanica 4:5
Krokus Ropienka – Pionier Średnia Wieś 1:4
ULKS Czerteż – Osława Zagórz 2:1

Pauza: Juventus Poraż

Tabela:

1. Juventus Poraż 18 48
2. Orkan Markowce 18 37
3. LKS Olszanica 19 37
4. ULKS Czerteż 18 35
5. Pionier Średnia Wieś 18 29
6. Grodzisko Trepcza 18 25
7. Drzewiarz Rzepedź 18 23
8. Osława Zagórz 18 20
9. Grom Sanoczek 19 16
10. Gabry Łukowe 18 13
11. Krokus Ropienka 18 9

Klasa C, Krosno II

Pogórze Srogów Górny – LKS Górki 7:3
LKS Odrzechowa – San Nozdrzec 3:2 (w Sieniawie)

Tabela:

1. LKS Górki 19 42
2. Pogórze Srogów Górny 18 38
3. Cisy Jabłonica Polska 18 36

5. LKS Odrzechowa 18 30

Foto: Tomasz Sowa

 

 

|
Ergo Hestia

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."