JUŻ DZISIAJ TRANSMISJA NA ŻYWO: Ciarko PBS Bank KH Sanok – Aksam Unia Oświęcim. Tylko u nas!

02-10-2012

HOKEJ. Już dzisiaj kolejne hokejowe emocje! Obrońcy tytułu zagrają z brązowym medalistą poprzedniego sezonu, Aksam Unią Oświęcim. Na transmisję na żywo zaprasza tvPodkarpacie.pl. Początek o godzinie 17:45.

Kibice z Oświęcimia z pewnością nie zaliczą początku sezonu do udanych. Ich ulubieńcy zajmują obecnie 6. miejsce w tabeli PLH, mając w dorobku 12 punktów po 9 meczach. Po serii pięciu porażek, podopieczni Tomasza Piątka, zanotowali dwie wygrane, kolejno z Zagłębiem Sosnowiec (6:3 wyjazd) i Nestą Toruń (4:3 dom). Wydaje się więc, że oświęcimianie otrząsnęli się po trzech z rzędu porażkach (Sanok, Kraków, Katowice), w których stracili aż 24 bramki, strzelając zaledwie 4.

Sanoczanie przystąpią do meczu po zwycięstwie w Krakowie. Niedzielne spotkanie przyniosło wiele emocji, trzymając kibiców w napięciu do ostatnich sekund. Prawdziwy hokejowy spektakl zakończył się wygraną podopiecznych Milana Staša, którzy decydujący cios zadali w dogrywce. Trzy bramki strzelił Tomasz Malasiński. Ciarko PBS Bank KH Sanok to lider rozgrywek. W 11 rozegranych spotkaniach, obrońcy tytułu wywalczyli 27 oczek.

Ciarko PBS Bank KH Sanok – Aksam Unia Oświęcim, wtorek (2.10) godzina 18:00

Początek transmisji na żywo w tvPodkarpacie.pl o godzinie 17:45. Serdecznie zapraszamy.

foto: Tomasz Sowa

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.