Trudny terminarz sanockich hokeistów. Przed nami mecze „na szczycie”!

HOKEJ. Dwa razy HC GKS Katowice, Comarch Cracovia, Aksam Unia Oświęcim, JKH GKS Jastrzębie i GKS Tychy – to najbliżsi rywale Ciarko PBS Bank KH Sanok w rozgrywkach ligowych. Przed kibicami prawdziwa hokejowa uczta.

Najbliższe dwa tygodnie będą dla mistrzów Polski prawdziwym testem umiejętności indywidualnych i drużynowych. W przeciągu czternastu dni, zawodnicy Ciarko PBS Bank KH Sanok zmierzą się z zespołami, które mają ambicje sięgać po medale. Sanoczanie zagrają kolejno z: Katowicami (dom 28.09 – aktualnie 5. miejsce w tabeli), Krakowem (wyjazd 30.09 – 3. miejsce), Oświęcimiem (dom 2.10 – 6. miejsce), Jastrzębiem (wyjazd 5.10 – 2. miejsce), Tychami (dom 7.10 – 3. miejsce) i ponownie z Katowicami (dom 9.10). Choć podopieczni Milana Stasza mają 4 punkty przewagi nad JKH GKS-em, to trzeba zaznaczyć, że na koncie Ciarko PBS Bank KH są dwa mecze rozegrane więcej.

Już teraz zapraszamy Państwa do oglądania bezpośrednich transmisji ze spotkań, w których gospodarzem będą sanoczanie. Relację przeprowadzi portal tvPodkarpacie.pl.

Najbliższa okazja do emocjonowania się hokejowym widowiskiem już w piątek (28.09) od godziny 17:45, kiedy rozpoczniemy transmisję na żywo z meczu Ciarko PBS Bank KH Sanok – HC GKS Katowice.

Dołącz do nas! Wspieraj naszych!

Zobacz skrót najciekawszych akcji meczu Ciarko PBS Bank KH Sanok – Zagłębie Sosnowiec.

Foto: Tomasz Sowa

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."