TSV Mansard Sanok zagra z reprezentacją Norwegii!

27-04-2012

SIATKÓWKA. W sobotę w hali Zespołu Szkół nr 3, drużyna TSV Mansard Sanok rozegra mecz towarzyski z reprezentacją Norwegii U23, która przyjechała do Polski na zgrupowanie. Kibice będą mogli obserwować testowanych zawodników, którzy być może wzmocnią sanocki zespół.

 

Kilka dni temu, TSV przeprowadziło pierwszy etap testów, podczas których swoje umiejętności prezentowali zawodnicy, starający się o podpisanie kontraktu z sanocką drużyną. Sprawdzani byli siatkarze z Olsztyna, Świdnicy, Radomia, Krosna i Kielc. Po czterogodzinnych obserwacjach, zarząd podjął decyzję o kontynuowaniu rozmów z czterema zawodnikami. Drugi etap testów zaplanowano na 12 dzień maja.

Młodzi Norwegowie przygotowują się do międzynarodowych zawodów uniwersyteckich. Trenują w Kielnarowej niedaleko Rzeszowa w ośrodku sportowym Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania. Zajęcia przedzielone są spotkaniem kontrolnym z TSV. Skandynawowie pojawią się w Sanoku w sobotę około godziny 15:30. Godzinę później zabrzmi pierwszy gwizdek tego niezwykle ciekawego meczu.

Zapraszamy wszystkich kibiców. Wstęp wolny.

TSV Mansard Sanok – Norwegia U23, sobota (28.04) godzina 16:30.

Foto: Tomasz Sowa

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.