TSV Mansard Sanok zagra z reprezentacją Norwegii!

SIATKÓWKA. W sobotę w hali Zespołu Szkół nr 3, drużyna TSV Mansard Sanok rozegra mecz towarzyski z reprezentacją Norwegii U23, która przyjechała do Polski na zgrupowanie. Kibice będą mogli obserwować testowanych zawodników, którzy być może wzmocnią sanocki zespół.

 

Kilka dni temu, TSV przeprowadziło pierwszy etap testów, podczas których swoje umiejętności prezentowali zawodnicy, starający się o podpisanie kontraktu z sanocką drużyną. Sprawdzani byli siatkarze z Olsztyna, Świdnicy, Radomia, Krosna i Kielc. Po czterogodzinnych obserwacjach, zarząd podjął decyzję o kontynuowaniu rozmów z czterema zawodnikami. Drugi etap testów zaplanowano na 12 dzień maja.

Młodzi Norwegowie przygotowują się do międzynarodowych zawodów uniwersyteckich. Trenują w Kielnarowej niedaleko Rzeszowa w ośrodku sportowym Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania. Zajęcia przedzielone są spotkaniem kontrolnym z TSV. Skandynawowie pojawią się w Sanoku w sobotę około godziny 15:30. Godzinę później zabrzmi pierwszy gwizdek tego niezwykle ciekawego meczu.

Zapraszamy wszystkich kibiców. Wstęp wolny.

TSV Mansard Sanok – Norwegia U23, sobota (28.04) godzina 16:30.

Foto: Tomasz Sowa

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."