„Czołówka” na ul. Piastowej w Brzozowie

BRZOZÓW/ PODKARPACIE. Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dzisiaj rano w Brzozowie. Kierująca osobowym volkswagenem czołowo zderzyła się z fordem.  Kierujący pojazdami podróżowali sami. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Dzisiaj około godz. 8 dyżurny brzozowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ul. Piastowej w Brzozowie. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że to niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było przyczyną kolizji. Kierująca osobowym volkswagenem, 18-letnia mieszkanka Przysietnicy na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzyła się z jadącym z naprzeciwka fordem. Kierujący pojazdami podróżowali sami i na szczęście nie doznali żadnych obrażeń. Jak ustalili policjanci oboje byli trzeźwi.

Kobieta kierująca volkswagenem została ukarana mandatem karnym.

KPP Brzozów

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."