Letnie zgrupowanie kondycyjne UKS MOSiR

SANOK / PODKARPACIE. Jak co roku o tej  porze zawodniczki i zawodnicy UKS MOSiR Sanok przebywają na letnim zgrupowaniu  kondycyjnym. Po dwóch miesiącach przygotowań ‘’na sucho’’ i  czterech tygodniach jazdy na lodzie, sanocka ekipa udała się w Bieszczady, do miejscowości Bystre, aby tam realizować dalszą część przygotowań.


Marszobiegi po górach, siłownia, gry zespołowe to codzienność na zgrupowaniu. Każdy dzień kończy się odnową biologiczną z wykorzystaniem sauny i basenu.  Dodatkowym atutem jest ‘’zamówiona’’ pogoda. Trenerzy Roman Pawłowski  i  Jan Mazur  są przekonani, że ta praca przyniesie konkretne wyniki w sezonie.  Zawodnicy natomiast  nie mogą doczekać się pierwszych zawodów , które odbędą się już 24 i 25 sierpnia w  miejscowości Spisska Nova Ves na Słowacji.  Po powrocie ze zgrupowania odbędzie się nabór do klubu. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych spróbowania swoich sił w wyścigach na krótkim torze.

foto:  Jan Mazur


DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."