Sanoczanka zagra w „Szalonych nożyczkach”

24-05-2013

SANOK / PODKARPACIE. W sobotnim spektaklu wystawianym na deskach sanockiego skansenu przez teatr Bagatela, jedną z ról zagra sanoczanka Ewelina Starejki.

Urodzona w 1977 roku w Sanoku aktorka, ukończyła I Liceum Ogólnokształcące. Później rozpoczęła studia w łódzkiej filmówce PWSFTV i T , ale ostatecznie ukończyła krakowską PWST w 2002. W tym samym roku rozpoczęła pracę w Teatrze Bagatela , z którym jest związana do dzisiaj.

- Gościnnie wystąpiłam w Teatrze Współczesnym w Szczecinie, w spektaklu Anny Augustynowicz „Wesele” S.I Witkacego , w roli Maryny , za która dostałam nagrodę. Również gościnnie wystąpiłam w Warszawie w Teatrze na Woli , w Teatrze Stu w Krakowie, w dorobku jest parę epizodów w serialach i kilka ról w filmach dyplomowych studentów szkół filmowych z Łodzi i Katowic – wspomina pani Ewelina.

Wszystkich którzy chcieliby zobaczyć jak sanoczanka wciela się w swoja rolę, serdecznie zapraszamy w sobotę do sanockiego skansenu. Początek spektaklu pt. „Szalone nożyczki” o godzinie 19-tej. Wstęp jest wolny i otwarty dla wszystkich.

źródło: Starostwo Powiatowe w Sanoku

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.