Turniej piłki nożnej i siatkowej dzieci i młodzieży

SANOK / PODKARPACIE. 30 czerwca (niedziela) o  godz. 12 na  Orliku przy SP1  rozpocznie się w turnieju piłki nożnej i siatkowej dzieci i młodzieży. Organizatorzy chcą propagować zdrowy styl życia, popularyzować dyscypliny, jakimi są piłka nożna i siatkowa. Zależy im na integracji dzieci i młodzieży, a także na kształtowaniu postawy „gry fair play” i „zdrowej” rywalizacji.

Chłopców ze szkół podstawowych (kl. 1-3) (kl. 4-6) zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju piłki nożnej (składy osiem osób), natomiast gimnazjalistów zapraszamy na turniej piłki siatkowej, (drużyny mieszane, skład siedmioosobowy – 2 dziewczyny i 5 chłopaków).

Kapitanów prosimy o zgłoszenie swoich drużyn do dnia 29 czerwca u instruktorów orlika lub po telefonem 691-560-900.

Oczywiście dla najlepszych nie zabraknie pucharów i dyplomów, a także atrakcyjnych nagród rzeczowych ufundowanych przez licznych sponsorów. Organizatorami imprezy są Rada Dzielnicy Błonie oraz Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku.

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."