V Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Amatorów w badmintonie

SANOK / PODKARPACIE. Uczniowski Klub Sportowy „ZST”  zaprasza na V Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Amatorów W badmintonie dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych, które odbędą się 29 grudnia br.

 

 

Kategorie
Szkoła Podstawowa dziewczyny
Szkoła Podstawowa chłopcy
Szkoła Gimnazjum dziewczyny
Szkoła Gimnazjum chłopcy

Pobierz kartę zgłoszeniową

Open kobiet (16 lat i wyżej)
Open męska PROGRES (16-35 lat)
Open męska OLD BOY (35 lat i wyżej)

Pobierz kartę zgłoszeniową

Kategorie szkoła podstawowa dziewcząt i chłopców oraz gimnazjum dziewcząt i chłopców odprawa 8.30 rozpoczęcie rozgrywek 9.00, uczniowie którzy nie uczestniczyli w pierwszej edycji tj. turniej listopadowy 2013 mogą uczestniczyć w turnieju wyłącznie za pisemną zgodą rodziców ( prawnych opiekunów) Kategorie open kobiet, męska progres, męska old boy zapisy 12.30 rozpoczęcie rozgrywek 13.00 Uczestnicy niepełnoletni przedstawiają pisemną zgodę rodziców ( prawnych opiekunów) chyba że taka zgoda została dostarczona na pierwszej edycji w listopadzie 2013 ,Pozostali uczestnicy biorą udział w turnieju na własną odpowiedzialność. Przewiduje się medale dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wyniki z turnieju (szkoły podstawowe oraz gimnazja ) będą wliczane do klasyfikacji ogólnej cykli turniejów.

Klasyfikacja turniejów:

materiał nadesłany,
foto: sxc.hu

 

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."