W Sanoku przy ul. Zamkowej skradziono rower o wartości 1300 zł

SANOK / PODKARPACIE. W Sanoku został skradziony rower z ul.Zamkowej. Był pozostawiony na klatce schodowej. Straty sięgają ponad 1000 zł. Apelujemy o prawidłowe zabezpieczanie jednośladów.

29-letnia mieszkanka powiatu sanockiego o zdarzeniu Policję zawiadomiła w ubiegłym tygodniu. Z jej relacji wynikało, że wieczorem pozostawiła rower na klatce schodowej jednego z budynków przy ul. Zamkowej w Sanoku. Następnego dnia rano zorientowała się, że pojazd skradziono. Wartość szkody pokrzywdzona wyceniła na kwotę 1300 zł.

Policja po raz kolejny apeluje do właścicieli rowerów aby je prawidłowo zabezpieczali, choćby poprzez przypięcie go specjalną linką do elementu, który jest na stałe przymocowany w klatce schodowej. Jeśli jest to możliwe zaleca się przechowywanie jednośladów w mieszkaniu, garażu, bądź piwnicy. O każdym przypadku, w którym łamane jest prawo należy niezwłocznie poinformować Komendę Powiatową Policji w Sanoku, ul. Witkiewicza 3, tel. 13 46 57 310 lub tel. alarmowy 997.

źródło: KPP Sanok

foto: sxc.hu / cribbe

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."