Zwycięstwa naszych czwartoligowców!

PIŁKA NOŻNA / PODKARPACIE. Do udanych zaliczą z pewnością miniony weekend nasi czwartoligowcy. Solidarnie swoje mecze wygrali Cosmos Nowotaniec oraz LKS Pisarowce. Dla podopiecznych Jerzego Domaradzkiego, wyjazdowy triumf nad Rzemieślnikiem Pilzno był trzecim kolejnym w rozgrywkach ligowych.

Cosmos Nowotaniec – Strumyk Malawa 2:1 (2:0)
1:0 Ireneusz Zarzyka 24`
2:0 Ireneusz Zarzyka 30`
2:1 Mateusz Trawka 70`

Rzemieślnik Pilzno – LKS Pisarowce 2:3 (1:2)
1:0 Artur Łazowski 2`
1:1 Pawiak 22` (k)
1:2 Dariusz Jęczkowski 33`
1:3 Daniel Niemczyk 51`
2:3 Dawid Łapa 77`
Drużyna LKS-u Pisarowce od 20 minuty meczu grała z przewagą jednego zawodnika. Czerwoną kartkę ujrzał bramkarz gospodarzy Michał Wilczyński.

Cosmos Nowotaniec po 7 kolejkach zajmuje 7. miejsce w lidze. Piłkarze na swoim koncie zgromadzili 11 punktów. Lokatę niżej plasuje się LKS Pisarowce, który do tej pory zdobył 10 oczek. Piłkarze z Pisarowiec mają na swoim koncie jedno spotkanie rozegrane mniej.

Liderem czwartoligowych rozgrywek jest aktualnie Wisłoka Dębica z 16 punktami. Wicelider, zespół Pogoni Leżajsk, ustępuje Wisłoce gorszym bilansem bramkowym.

ZOBACZ TAKŻE:
Mecz przyjaźni nie dla Stali. Sanoczanie przegrywają 2 bramkami (ZDJĘCIA, FILM)
Resovia Rzeszów – Hetman Zamość 5:0. Zobacz bramki i najciekawsze akcje meczu (FILM)

red.

DREWEX 5 - 10 - 15 INWEST PROFIL

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."