„Dom Strażaka błyszczy w światłach, w sali gwarno i wesoło….”. Wielki szkolny bal na Olchowcach (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Tradycyjnie początek Nowego Roku to czas na „wielki szkolny bal”. Tak też się stało 15 stycznia 2014r.  w naszej szkole. Rada Dzielnicy Olchowce zorganizowała w Domu Strażaka zabawę choinkową dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6.

Do południa bawiły się dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I – III, natomiast po południu uczniowie klas IV – VI.

Zabawa była przeplatana tańcami i konkursami, które prowadziły studentki pedagogiki PWSZ w Sanoku. Dla młodszej grupy dzieci największą frajdą była możliwość zaprezentowania się w pięknych strojach. Pojawiły się piękne królewny, kolorowe wróżki i dzielni rycerze, którzy z uśmiechem na twarzy tańczyli w rytm muzyki. Oprawę muzyczną zapewnili Rodzice uczniów szkoły. Doskonale bawili się również uczniowie starszych klas.

Zabawa choinkowa była okazją do wyśmienitej zabawy oraz spotkania całej społeczności szkolnej. Przebiegała w miłej, przyjaznej i radosnej atmosferze.

materiał nadesłany

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."